Scarless na serwisach streamingowych

Pierwsze kompozycje, pierwsze wspólne koncerty, zacieśnianie przyjaźni – można śmiało powiedzieć muzyczna rodzina, wspierająca się również w zwykłych sytuacjach życiowych. Realizujemy się w tym co robimy i staramy się robić to coraz lepiej.

Każdy z nas wnosi swój unikalny wkład w kompozycje i aranżacje utworów. Pomimo nieco innych gustów muzycznych, w efekcie końcowym, nasze drogi przecinają się i uzyskujemy kompromis, instrumentalny dialog. Inspiracja zespołami progrockowymi, przetworzona przez naszą wrażliwość, daje efekt w postaci muzyki, którą komponujemy.

Teksty pisze kilka osób. Najczęściej Ika Głowacka, prywatnie żona Janusza. Mimo, że sama nie jest muzykiem, wiele lat wspólnego życia z gitarzystą i muzycznego zespołowego „pożycia” powoduje, że sama przesiąknęła emocjami Scarless. Muzyka często dobierana jest do już napisanych opowieści i przemyśleń. Drugim autorem tekstów jest bytomianin Krzysiek Krawczyk. Zainteresowała nas jego głęboka wrażliwość przebijająca z wierszy, które pisze. Z pewnością wykorzystamy je w następnych utworach.