Trasa MR Gil & scarless

Z prawdziwą przyjemnością  informujemy, że we wrześniu 2023 ruszamy na wspólną
trasę koncertową z zespołem MR gil

Koncertować zaczęliśmy latem 2019 roku. Występy były ciepło przyjmowane i cieszyły się zainteresowaniem. Niestety… wszyscy wiemy co zatrzymało nasze życia. Podczas pandemii zorganizowanie koncertu graniczyło z cudem. Jeden z nielicznych naszych występów, w tym okresie, został zarejestrowany na potrzeby WOŚP dla kanału YouTube. Pusta sala, tylko my i realizatorzy – wyjątkowo przygnębiające doświadczenie. W październiku 2020 roku zagraliśmy plenerowo na „Ślonskie Larmo Rock Festiwal” w Miasteczku Śląskim. Zostaliśmy laureatami festiwalu, a Gaba zdobyła „Złoty Mikrofon” dla najlepszego głosu. Od 2022 roku staramy się nadrobić stracony czas grając głównie w klubach i na plenerach na Śląsku i w Małopolsce. Często koncertujemy w Jaworznie, takie „nasze” miejsce to zdecydowanie Jazz Club Muzeum. Grywamy też charytatywnie m.in. na Motosercu w Jaworznie w 2022 roku, dwukrotnie na WOŚP.

Koncerty stanowią dla nas doskonałą formę interakcji z publicznością, słuchacze są dla nas najważniejszym gremium opiniotwórczym. Tworzymy muzykę po to by się nią dzielić z naszymi fanami i z szacunkiem odnosimy się do każdego odbiorcy. Każdy występ jest inny, w zależności od miejsca, w którym gramy. Czy to będzie klub muzyczny, plener, czy nawet pod ziemią

Uwielbimy koncertować. Wydaliśmy płytę prezentującą nasz dotychczasowy dorobek i mamy już pomysły na następną. Jesteśmy w trakcie tworzenia nowych utworów, kilka już ma swoje podwaliny. Niektóre z nich można usłyszeć na naszych koncertach, jednak wymagają dalszego dopracowania. Chcemy jak najszybciej zaprezentować naszym fanom nowy materiał. Tym bardziej, że w ostatnim czasie skoncentrowaliśmy się na nagraniach a obecnie jesteśmy w trakcie urządzania naszej własnej sali prób w Mysłowicach. Przed nami intensywne próby i oczekiwanie na koncerty plenerowe, z pewnością pojawimy się latem z nowym materiałem.